Máš nějaký nápad na zlepšení blogu? →→→SEM←←←

Omluvník

Prosím krmte:
[1977337][1977293][1977340][1977279][2216596][1977317][1977318][1977302][1977316][1977315]

Novinky:
Unown (B form)Unown (L form)Unown (O form)Unown (G form)
Unown (S form)Unown (E form)
Unown (O form)Unown (B form)Unown (N form)Unown (O form)Unown (V form)Unown (U form)Unown (J form)Unown (E form)

Safari

14. června 2012 v 19:26 | mar.kos
V safari, žijí všicni TRAVNÍ a NORMÁLNÍ pokémoni. Ostatní typy budou v jiných zónách. Jen sem do komentářů napište:
1) Koho chytáte
2) Příběh

Na safari, se s pokémony nebojuje!! Můžeš si je získat pouze přátelstvím!! ZE SAFARI SI MŮŽEŠ ODNÉST JEN 2 POKÉMONY!
Při vstupu do safari dostaneš:
2x Safariball
Pamlsky
Poffiny
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 shadow shadow | 23. června 2012 v 18:04 | Reagovat

Jdu po safari a uvidím Meloettu. "Ahoj meloetto! " Meloetta se pokusí útéct,ale podivně kulhá. "Co se ti stalo meloetto ?" Meloetta se ale moc bojí. "Neboj se a sedni si. " Ukážu na kámen ."Nemusíš se mě bát jmenuji se Shadow a chci ti  jenom pomoct. " Meloeeta je stále nejistá." Meloetto když si necháš prohlédnout nožičku dostaneš tento poffinek. " Řeknu a ukýážu jí pofin. Meloetta má na měj chuť a tak odkulhá ke kamenu a tam se posadí. Já si prohlížím jejeí nožičku. " Meloetto máš tam trn. Bohužel ho musím vytáhnout. " Meloetta nechce. " Neboj Meloetto. Dám ti další poffin pokud mě dovolíš abych ti to vytáhla. " Meloetta tedy kývne a já jí vytáhnu trn. " A je to meloetto. " Meloetta se usměje. " Meloetto napadlo mě nechtěla bys jít se mnou? . Jsem koordinátorka a naučila bych tě spoustu oslnivých útoků. Jsi hezká a myslím,že by jsi zaujala spoutu lidí co ty na to ? Dala bych ti za každé kolo v soutěži poffin. Co říkáš ? No pokud by jsi chtěla jít se mnou tak tady je Safari balll vlez si do něj. ů řekla jsem a čekala jak se Meloetta rozhodne.

2 mar.kos mar.kos | 23. června 2012 v 18:15 | Reagovat

Meloetta je stále nejistá, protože tě nezná, tak rychle utekla pryč

3 kristy kristy | 8. prosince 2012 v 10:58 | Reagovat

jdu se svim oshawottem který mi sedí na rameni u uvidíme malou opuštěnou starly řeknu jí: Ahoj starly já jsem kristy a tohle je můj oshawoot. nabídnu jí poffin , ale ona je furd nejistá tak řeknu oshawootovi at jí řekne že jí nic neudělám a že jí bude u mně mooc dobře , starly si tedy vezme a bude chtít další a řeknu jí že když bude se mnou putovat tak jich budemí hava-hava-havaděj.ukážu jí jak je oshawoot dobře vitrénovaní a že se s námi nemusí bát, oshawoot udělá vodní trisku potom mušličkoví utok a richlý utok. stárly má , ale zlomené křídlo tak jí ho ošetřím. starly už ví že nejsem zlá a dám jí nabídku bud bude se mnou a bude mít paffinů moc a bude dobře vitrénovaná nebo se s ní více skamarádím . ona si vlezla do pokéballu a tet je se mnou

PS: muže tak být nebo už mi odletěla

4 elpimmo elpimmo | 23. května 2014 v 15:35 | Reagovat

(Jdu si tak po cestě safari když najednou uvidím ratattu jak napadá turtwiga.) Ducklette Chimchare ven. Pomůžeme Turtwigovi zničit rattatu takže Ducklette ze zadu ji zachytni do vodního víru a pak Chimchare vyskoř a z blízka škrábavý útok (povedlo se jim to a rattata přestala útočit na turtwiga a otočila se na mně)
tak kamarádi Ducklette vodní pumpu a chimchar plamenomet (zasáhli a rattata utíká. skloním se k turtwigovi) Není ti nic? (turtwig se bojí ale ví že sme ho zachránili a tak je broukne ne a otočí se) Neboj nemusíš se bát mi to říct jsem koordinátorka elpimmo a tohle je ducklett a chimchar jsou to moji kamarádi (začnu se s ním bavit a po 5 minutách si všimne puffinu v mé kapse a naznačí chuť na puffin) Co, chceš puffin i ty jeden uličníčku (usmněju se) tu máš ať ti chutná) Turtwig si sedne ke mně na klín a spokojeně jí) tak co už máš dost (zakývá ne a všimne si že tam ještě mám a začne prosivě skákat) dobrá tu máš (podám mu puffin a pohladím ho ale co to? má na nožce ránu) myslela jsem si že kulháš ukaž zavážu ti to (Turtwig uhne nohou a dál jí) neboj nebolí to (vrátí nohu a já jí obvážu) No vidíš nic to nebylo Ducklette Chimchare turtwigu co kdyby jsem si zahráli pexeso co tu mám? (všichni radostě souhlasí a tak hrajeme a hrajeme každý 3x vyhrál já jen 1) stmívá se turtwigu chceš tu s námi přespat, (nátahnu k němu ruku se spacákem a on chce) dobrou noc (ráno) Dobré ráno jak se máte (všem dám pamlsek) dobrou chuť (poté co to dojí) Turtwigu jsi ten nejhodnější turtwig ze všech (usmněju se a on taky) Chimchare Ducklette vra´tte se (Turtwig se na mně dívá co to dělám) Budu už muset bude se mi po tobě stýskat (turtwig mi mává ale je smutný. skoro u brány miskočí na záda) Turtwigu to jsem ráda noha už je v pořádku copak se děje?) (koká na pokeball) Chtěl by si jít se mnou? (potvrdí) Vážně jsem moc ráda dobrá tedy pokeballe leť (mám ho)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama